Under construction

Готові робочі шаблони TYPO3 сайтів

Пропонуємо Вам декілька робочих TYPO3 шаблонів, які повністю готові до експлуатації. Достатньо змінити логотип, картинки, тексти і сайт працює! До того ж, з непоганою економією коштів!

Якщо данні шаблони потребують доробки під Ваші потреби, то їх можна використовувати як платформу (фундамент) для майбутнього сайту. Уся головна работа вже виконана і Вам треба зосередитися лише на відсутніх елементах сайту, що значно скорочує час розробки.

Тому, якщо Ви не женетесь за унікальним рішенням та Вам потрібен швидкий і недорогий результат, виберіть для себе найбільш підходящий шаблон сайту та купіть його!

Непідготовленій людині треба обов`язково знати, що вартість шаблону це ще не всі Ваші витрати по сайту. Для роботи сайту треба купити доменне им`я (наприклад - www.firma.com.ua) і послуги хостінга (сервер на якому сайт буде працювати). Після того, як все це у Вас вже є, на хостингу треба встановити придбаний TYPO3 шаблон. Це можна зробити як самостіно, так і звернувшись за нашою допомогою (за додаткову платню).

Список TYPO3 шаблонів

Шаблон

Опис

Ціна

Сайт-візитка

Шаблон № 1 / Сайт-візитка*

Вартість шаблону TYPO3.
(шаблон виконаний за технологією fluid та встановлюється як плагін у форматі .zip або .t3x)

Вартість дизайну та HTML-коду
(адаптивний дизайн)

Демонстрацію роботи даного шаблону в TYPO3 можна переглянути за адресою: demo.typo3.net.ua

 

 80

 45

Сайт-візитка (шаблон)

Шаблон № 2 / Сайт-візитка

Вартість шаблону TYPO3.
(шаблон виконаний за технологією fluid та встановлюється як плагін у форматі .zip або .t3x)

Демонстрацію роботи даного шаблону в TYPO3 можна переглянути за адресою: www.hostels.if.ua

 

 70

*Деякі шаблони сайтів побудовані на комерційних версіях дизайну та HTML-сторінок. Тому, щоб не порушувати авторських прав необхідно купити права на їх використання.

Якщо у Вас виникли питання з приводу купівлі, установки або доробки нашіх TYPO3 шаблонів - звертайтеся у любій зручній для Вас формі за нашими контактами.