Under construction

Наша історія

Ми є невеликою, але дуже креативною і дружною командою, яка спеціалізується на розробці сайтів на базі TYPO3 з 2005 року.

Спочатку кожен з нас був самотнім розробником і йшов по своєму шляху розвитку. Однак, з часом, між деякими хлопцями нашої команди були встановлені партнерські і дружні відносини, на підставі яких народилася ідея - створити невелику веб-студію. І ось, навесні 2012 року відбулося диво - ідея матеріалізувалася!

Всі учасники нашої розподіленої веб-студії розкидані по неньці Україні, але "склеєні" між собою спільними інтересами, Skype-ом і любов'ю до TYPO3 . Незважаючи на нашу невелику чисельність, команда TYPO3.net.ua здатна вирішувати будь-які поставлені завдання. І в цьому немає нічого дивного, адже за плечима у кожного з нас величезний досвід роботи в українських банках, великих корпораціях і комерційних фірмах. Так вийшло, що знання всіх наших фахівців чудово доповнюють один одного, утворюючи, таким чином, унікальний інтелектуальний сплав. Незважаючи на придбаний професійний досвід ми ніколи не зупиняємося на досягнутому! Ми постійно знаходимося в стані пошуку найкращих і сучасних рішень для наших клієнтів.

Наша робоча сила

Вадим - TYPO3 інтегратор, верстальник
Максим - дизайнер, верстальник
Олексій - SEO, віртуальні тури, фотографії
Валера - PHP програміст
Алексей - контент менеджер

Наші клієнти

Ще хотілося б трохи розказати про наших клієнтів. У зв'язку з тим, що TYPO3 дуже популярна в Європі, то основна частина наших замовників (близько 70%) це вихідці з Німеччини, Швейцарії, Данії та Англії. Українських і російських клієнтів у нас дуже мало. Дуже шкода звичайно, але Україну, як і Росію, "розумом не збагнути". У цих країн, як звичайно, свій "вишуканий" шлях розвитку. Шлях цей - на бітріксізацію і джумлізацію всієї країни ... Ну, що ж, кожному своє ... А ми будемо вірні своїм ідеалам.